Applicatie voorbeelden
nl
Aanmelden door uw login en wachtwoord in te voeren
Herinner me
Betreden
Contacten
 | 
Handelsnetwerk
Hoofdkantoor en vestiging
Via del Savena, 28 - Z.I. Piastrella
40065 Pian di Macina - Pianoro (Bologna) - Italië

e-Mail: export@3f-filippi.it
Telefoon: +39 051 652 9611
Fax: +39 051 775 884
Holland
België
Italië
Frankrijk
Spanje
Zuid Amerika
Duitsland
Zwitserland
Holland
Holland
België
Italië
Frankrijk
Spanje
Zuid Amerika
Duitsland
Zwitserland
Abruzzo - Molise
Errebi S.r.l.
Via Norma Cossetto, 4/F
61032 Fano (PU)
Pesaro e Urbino
E-mail: abruzzo@3f-filippi.com
Middel
Romeo Nicola
Cell.: 348 5836646
Calabria
LUXEL S.a.s. di Martire G. & C.
Via Svizzera, 12
88021 Borgia
Catanzaro
Tel.: 0961.951337
E-mail: calabria@3f-filippi.com
Middel
Martire Giuseppe
Cell.: 335 7054434
Ferro Gianluca
Cell.: 333 5865911
Campania
D&D Rappresentanze Sas
Viale dei Tigli, 76 - Centro Parthenope
80013 Casalnuovo di Napoli
Napoli
Tel.: 081.0120754
E-mail: campania@3f-filippi.com
Middel
D'Allio Giovanni
Cell.: 366 1413838
Di Mauro Carmine
Cell.: 366 1733489
Emilia-Romagna e prov. Mantova
Ufficio Regionale
Via del Savena, 28
40065 Pian di Macina - Pianoro
Bologna
Tel.: 051.6529620
E-mail: emilia@3f-filippi.it
Vestigingsmanager
Giovagnoni Davide
Cell.: 335 6270771
Commercieel technisch adviseurs
Bastiani Stefano (BO-RA-FC-RN)
Cell.: 335 6270793
Forti Federico (RE-PR-PC-MN)
Cell.: 338 6960086
Spagnoli Alessio (BO-MO-FE)
Cell.: 366 6217005
Lazio
Ufficio Regionale
Via Ufente, 7
00199 Roma
Tel.: 06.8554248
E-mail: lazio@3f-filippi.it
Middel
Gennari Marco
Cell.: 348 3835301
Commercieel technisch adviseurs
De Iulis Stefano (RM-VT-RI)
Cell.: 335 5330048
Simbolotti Stefano (RM-LT-FR)
Cell.: 335 6270788
Lombardia (escluso prov. Mantova)
Ufficio Regionale
Via Monviso, 7
20089 Valleambrosia di Rozzano
Milano
Tel.: 02.57500404
E-mail: lombardia@3f-filippi.it
Vestigingsmanager
Pines Alessandro
Cell.: 335 5325236
Commercieel technisch adviseurs
Atesini Agostino (CO-LC-MB-SO)
Cell.: 335 5325234
Cerù Andrea (MI-PV-VA)
Cell.: 335 473787
Gadaldi Demis (BG-BS-CR-LO)
Cell.: 335 7172729
Marche - Umbria
ERREDUE S.n.c. di Lupi e Passeri
Via Anna Magnani, 10
06135 Perugia
Perugia
Tel.: 075.5990550
E-mail: umbria@3f-filippi.com
Middel
Lupi Roberto
Cell.: 348 6506731
Passeri Roberto
Cell.: 348 6506732
Commercieel technisch adviseurs
Romeo Nicola (PU-AN-MC-AP-FM)
Cell.: 348 5836646
E-mail: marche@3f-filippi.com
Piemonte - Valle D'Aosta - Liguria (escluso prov. La Spezia)
Ufficio Regionale
Corso Re Umberto, 145
10134 Torino
Tel.: 011.3181165
E-mail: piemonte@3f-filippi.it
Middel
Perotto Gianni
Cell.: 335 295041
Commercieel technisch adviseurs
Ceron Gabriele (TO-CN-AT)
Cell.: 335 473767
Orlandini Marco (Valle d'Aosta-TO-BI-VC-NO-VB)
Cell.: 335 6270802
Rapisanda Andrea (TO)
Cell.: 338 6933093
Trombini Emilio (TO-AL)
Cell.: 335 5392006
Puglia - Basilicata
Verdebello Rappresentanze Sas
Via Don Guanella, 15/G
70124 Bari
Bari
Tel.: 080.5024922 - 080.5023511
E-mail: puglia@3f-filippi.com
Middel
Verdebello Daniele
Cell.: 346 1007163
Sardegna
Lughes GF Sas di Alessandro Piras
Via S. Cagna, 38
09126 Cagliari
Tel.: 070.340846
E-mail: sardegna@3f-filippi.com
Middel
Piras Alessandro
Cell.: 338 6125004
Sicilia
Agesicilia S.n.c.
Via Sgroppillo, 7 - palazzo A interno 5
95027 San Gregorio di Catania
Catania
Tel.: 095.495108
E-mail: sicilia@3f-filippi.com
Middel
D'Amico Carmelo
Cell.: 336 926260
Maugeri Pietro
Cell.: 336 881890
Toscana e prov. La Spezia
Ufficio Regionale
Via Pratese, 164
50145 Firenze
Firenze
Tel.: 055.3791414
E-mail: toscana@3f-filippi.it
Middel
Banchelli Gabriele
Cell.: 336 321462
Commercieel technisch adviseurs
Del Soldato Tommaso
Cell.: 335 6193587
Trentino Alto Adige
Elatec S.n.c.
Via Tre Santi, 8
39100 Bolzano
Bolzano
Tel.: 0461.827929
E-mail: trentino@3f-filippi.com
Middel
Bizzo Marco
Cell.: 393 9592486
Dellaidotti Mauro
Cell.: 348 7130303
Ioriatti Fabrizio
Cell.: 348 6046804
Ontwerpstudio
Scarso Daniele
E-mail: info@elatec.it
Veneto - Friuli Venezia Giulia
Ufficio Regionale
Via Lisbona, 10/2
35127 Padova
Padova
Tel.: 049.8936197
E-mail: veneto@3f-filippi.it
Commercieel technisch adviseurs
Buso Fabio (PD-VI-RO)
Cell.: 333 3031906
Penzo Pierluigi (VE-PN-TS-GO)
Cell.: 335 6270810
Trincanato Mirco (PD-TV-BL-UD)
Cell.: 333 3031907
Zanoni Luca (VR - VI)
Cell.: 335 5300567
3F Filippi France S.a.r.l.
11 Rue Orange
52190 Saint Broingt Les Fosses
France

Téléphone: +33.031.020.20.21
Fax: +33.03.25.88.07.64
E-mail: contact@3f-filippi.fr
Gérant:
Philippe Carbillet
Port.: +33.615.402.546

Directrice commerciale et Responsable région Ouest:
Mélanie Chabaud
Port.: +33 771 439 946
E-mail: melanie@3f-filippi.fr

Responsable région Sud:
Evelina Cheinet
Port.: +33.668.267.690
E-mail: evelina@3f-filippi.fr

Responsable région Nord-Est:
Christophe Guerreiro
Port.: +33.761.144.786
E-mail: christophe@3f-filippi.fr

Responsable Région Centre - Est:
Romuald Bensadoun
Tel.: +33.031.020.20.21
Port..: +33 778 152 142
Fax: +33.03.25.88.07.64
E-mail: romuald@3f-filippi.fr
3F Filippi Iberica S.L.U.
Calle Guardia Civil, nº 30
entresuelo E
46020 Valencia

Tel. + 34.96.022.19.63
Fax + 34.96.022.19.63
E-mail: info@3f-filippi.es
Gerente:
Carlos Golobisky Torres
Mòvil: +34.685.663.444
3F Filippi Sud America
Carrera 2 Oeste #5-262
Edificio Av. Belalcazar, Apt. 901
Cali, Colombia

E-mail: l.valdrighi@targetti.com
Regional Manager:
Luca Valdrighi
Mòvil: +57.312.831.7174
3F Filippi GmbH
Dornierstr. 15
82205 - Gilching - Deutschland

Telefon: +49 (0) 8105 730 46-0
Fax: +49 (0) 8105 730 46-29
Geschäftsführer:
Franz Kohlsdorfer
Mobil: +49 (0) 178 495 21 59
E-mail: info@3f-filippi.de
Hoofdkantoor
Distributeur voor Holland:
ESZET Lighting B.V.
Van Leeuwenhoekstraat 21-233846 CA
Harderwijk
Telefoon: 0341.438 260
E-mail: info@eszet.nl
3F Filippi Schweiz Gmbh
Russmatten 32
4624 Härkingen
Schweiz
Geschäftsführer:
Carlo Vogel
Port.: +41 (0) 79 257 20 00
E-mail: carlo.vogel@3f-filippi.ch
3F Filippi België
Délégué Commercial Belgique:
Frank Melis
E-mail: frank.melis@3F-Filippi.com
Mobil +32.499.877305
Instrumenten
lightUpdate
Informatie op lichtsnelheid.
Meld u aan voor lightUpdate en blijf op de hoogte van alles dat 3F Filippi betreft: nieuws, evenementen en nieuws over producten direct in uw mailbox. Informatie op lichtsnelheid.
Hoofdkantoor en de fabriek
Via del Savena, 28 - Z.I. Piastrella
40065 Pian di Macina - Pianoro (Bologna) - Italië
Tax Code. 01033260371 - VAT no. IT00529461204
Share Capital € 3,000,000 fully paid up
Bologna Register of Companies no. 01033260371
REA (economic administrative index) No. 234613

e-Mail: 3f-filippi@3f-filippi.it
Telefoon: +39.051.6529611
Fax: +39.051.775884
Group
Social
lightUpdate
Informatie op lichtsnelheid.
Meld u aan voor lightUpdate en blijf op de hoogte van alles dat 3F Filippi betreft: nieuws, evenementen en nieuws over producten direct in uw mailbox. Informatie op lichtsnelheid.
Cookie-informatie
AANVAARDEN
Deze site gebruikt alleen technische cookies, inclusief cookies van derden, en maakt geen gebruik van profielcookies.
Om toegang te krijgen tot de site, is het noodzakelijk om toestemming te geven voor het gebruik van cookies door op de knop "Accepteren" te klikken.
Raadpleeg ons cookiebeleid voor meer informatie over hoe we cookies gebruiken en hoe u ze kunt verwijderen.